Быстрый заказ

Меню
musclefood delivery
Спортивное питание Progress Nutrition

Фильтры

Цена

грн

Progress Nutrition

Сортировать по:

Спортивне харчування в наш час набрало велику популярність серед людей, які ведуть активний спосіб життя. З кожним днем таких людей стає все більше. Наша компанія націлена на забезпечення спортивним харчуванням всіх, кому це необхідно. Від молодих людей до зрілих чоловіків і жінок, від новачків до професійних спортсменів, від людей які дотримуються суворої дієти і для тих хто просто намагається правильно і збалансовано харчуватися.

Progress Nutrition надає продукцію найвищої якості. Закупівля сировини відбувається тільки у постачальників з відповідними сертифікатами якості на кожен продукт. Обладнання, яке виготовляє продукти, відповідає стандартам Європейського Союзу з дотриманням всіх санітарно-гігієнічних норм.

Продукти Progress Nutrition відповідають міжнародним стандартам безпеки харчових продуктів: ISO 9001: 2008 Система Управління Якістю, ISO 22000: 2005 Система Управління Харчовою Безпекою, HACCP: Система аналізу небезпечних факторів і контроль в критичних точках, GMP: Належна Виробнича Практика, HALAL.

З компанією Progress Nutrition ви досягнете бажаних результатів і поставлених цілей.